Epson C31CK03102BK C4000 (BK) Colour Label Printer - Gloss Black INK
Brand: Epson
MPN: C31CK03102BK
GTIN: 8715946706542
C31CK03102BK
Epson C31CK03102BK ColorWorks CW-C4000E (BK) Colour Label Printer Gloss Black INK
Gloss black ink - High-quality results on a range of media
  • Printing Speed Max: 100 mm/sec at 300 x 600 DPI ( printing width 102 mm)
  • Printing Width max: 108 mm