Labelmate ROLL-DISP-BB80 Manual Label Dispenser - 80mm Wide - 300mm OD - 76mm Core
Brand: Labelmate
MPN: ROLL-DISP-BB80
ROLL-DISP-BB80
Manual Hand Powered Label Roll Dispenser, 80mm Max Label Width, 300mm Max Roll Diameter, 76mm Core Size