Printronix T83X4-2104-0 T83X4 Industrial Label Printer - 300 DPI - Ethernet
Brand: Printronix
MPN: T83X4-2104-0
T83X4-2104-0
Printronix T83X4 Industrial Thermal Transfer Label Printer, 300 DPI (12 dots/mm) Resolution, Ethernet, 114mm Max Media Width, 104mm Max Print Width, Heavy Duty Cutter, EU
USB (2.0), RS232, 512MB RAM / 128MB flash, 203mm max roll diameter, black mark / gap sensor