CN80-L0N-1EC120E CN80 Android Rugged Mobile Computer - 2D - 23 Key Numeric
Brand: Honeywell
MPN: CN80-L0N-1EC120E
GTIN: 5706998272904
CN80-L0N-1EC120E
Honeywell CN80 Handheld Rugged Mobile Computer, 2D, ER, BT, Wi-Fi, num., ESD, PTT, GMS, Android
856-065-004 Industrial-Grade Micro-SD Card - 1 GB
Brand: Honeywell
MPN: 856-065-004
GTIN: 0854587184604
Please Call
Industrial-Grade Micro-SD Card
Micro-SD card, 1 GB, AF1GUDI, ROHS
856-065-005 Industrial-Grade Micro-SD Card - 2 GB
MPN: 856-065-005
Please Call
Industrial-Grade Micro-SD Card
Micro-SD card, 2 GB, AF1GUDI, ROHS
856-065-006 Industrial-Grade Micro-SD Card - 4 GB
Micro-SD card, 4 GB, AF1GUDI, ROHS
856-065-007 Industrial-Grade Micro-SD Card - 8 GB
Micro-SD card, 8 GB, AF1GUDI, ROHS
9000313PWRSPLY
9000313PWRSPLY Power Supply DC/DC for 50 VDC to 150 VDC trucks, 60W
MPN: 9000313PWRSPLY
Honeywell Power Supply For connection of vehicle dock to forklift power systems operating on 50 VDC to 150 VDC, 60 W, 12 VDC output. Use on vehicles with greater than 48 VDC power