CN80-L0N-1EC120E CN80 Android Rugged Mobile Computer - 2D - 23 Key Numeric
Brand: Honeywell
MPN: CN80-L0N-1EC120E
GTIN: 5706998272904
CN80-L0N-1EC120E
Honeywell CN80 Handheld Rugged Mobile Computer, 2D, ER, BT, Wi-Fi, num., ESD, PTT, GMS, Android
226-109-003 Power Cable, Dock to Fuse Block RoHS
Brand: Intermec
MPN: 226-109-003
GTIN: 5052180059731
Ready To Dispatch
Honeywell Power Cable, Dock-to-Fuse Block
A 182.9 cm (72 in) power cable with spade lugs and 3-pin connector for connection of Mobile Base to fuse block or similar connection point. Supports input voltage of 12–30V DC.
321-576-004 USB-A to USB-B Cable
Brand: Honeywell
MPN: 321-576-004
Ready To Dispatch
Note: This USB cable ships standard with each Honeywell printer.
50121667-001 Quad Battery Charger Power Supply 12V 7A
Honeywell Replacement 84 W 12V 7A power supply for use with quad battery charger.
Requires country-specific IEC C13 AC Power Cord) ordered separately
50130570-001 USB power adaptor - US, UK, EU, & AU
Honeywell USB power adaptor, 5 V, 2 A