CN80-L0N-1EC120E CN80 Android Rugged Mobile Computer - 2D - 23 Key Numeric
Brand: Honeywell
MPN: CN80-L0N-1EC120E
GTIN: 5706998272904
CN80-L0N-1EC120E
Honeywell CN80 Handheld Rugged Mobile Computer, 2D, ER, BT, Wi-Fi, num., ESD, PTT, GMS, Android
CN80-RB-SHC1
CN80-RB-SHC1 CN80 Rubber boot (Extended range, scan handle)
Brand: Honeywell
MPN: CN80-RB-SHC1
GTIN: 5704174964513
Ready To Dispatch
Honeywell Rubber boot
fits for: CN80 (Extended range, scan handle)
CN80-STY-5SH
CN80-STY-5SH CN80 Stylus, pack of 5
MPN: CN80-STY-5SH
Ready To Dispatch
Honeywell Stylus, pack of 5
incl.: tether
fits for: CN80 scan handle snap-on
Image Coming Soon
203-803-001 Vehicle Dock Fuse Block Power Kit RoHS
Brand: Intermec
MPN: 203-803-001
Please Call
Image Coming Soon
203-808-001 DC/DC Converter Kit, 6-60V DC, RoHS
Brand: Intermec
MPN: 203-808-001
Please Call
203-809-001 DC/DC Converter Kit, 15-96V DC RoHS
225-737-002 Vehicle Dock Cable, Serial RS232
Honeywell Vehicle Dock Cable, Serial
Adapts Vehicle Dock Comm Connector to RS232 Serial (DB9M) for connectivity to serial peripherals.
50121666-001 Power Adapter, 12V 3A
Honeywell Power Adapter, 12V 3A - Replacement 36W power supply for use with the
Ethernet home base and the charge-only home base.
Requires country-specific IEC C13 AC Power Cord ordered separately
50137484-001 CN80 USB power cable
Honeywell USB power cable
USB power cable, USB A to power barrel
fits for: CN80
50141060-001 4-Bay Charge Base Power Supply 102 W
Honeywell power supply, 102 W
order separately: power cord
fits for: 4 slot charging/transmitter station
805-638-001 image
805-638-001 Vehicle Dock Mounting Kit
Honeywell Vehicle Dock Mounting Kit - Required for Vehicle Dock or Vehicle Holder
includes one 4.75"" adjustable pivot arm with two 1.5"" stainless steel balls and assembly hardware