Labelmate ROLL-DISP-BB150 Manual Label Dispenser - 150mm Wide - 300mm OD - 76mm Core
Brand: Labelmate
MPN: ROLL-DISP-BB150
ROLL-DISP-BB150
Manual Hand Powered Label Roll Dispenser, 150mm Max Label Width, 300mm Max Roll Diameter, 76mm Core Size