Labelmate ROLL-DISP-BB50 Manual Label Dispenser - 50mm Wide - 300mm OD - 76mm Core
Brand: Labelmate
MPN: ROLL-DISP-BB50
ROLL-DISP-BB50
Manual Hand Powered Label Roll Dispenser, 50mm Max Label Width, 300mm Max Roll Diameter, 76mm Core Size