Labelmate ROLL-DISP-150 Manual Label Dispenser - 150mm Wide - 190mm OD - 25mm Core
Brand: Labelmate
MPN: ROLL-DISP-150
ROLL-DISP-150
Manual Hand Powered Label Roll Dispenser, 150mm Max Label Width, 190mm Max Roll Diameter, 25mm Core Size