Labelmate ROLL-DISP-80 Manual Label Dispenser - 80mm Wide - 190mm OD - 25mm Core
Brand: Labelmate
MPN: ROLL-DISP-80
ROLL-DISP-80
Manual Hand Powered Label Roll Dispenser, 80mm Max Label Width, 190mm Max Roll Diameter, 25mm Core Size