Honeywell PX45A00000020300 PX45A 300 DPI TT Industrial Label Printer - RTC - LAN - LTS - Rewind -
Brand: Honeywell
MPN: PX45A00000020300
GTIN: 5715328128941
PX45A00000020300
Honeywell PX45A 12 dots/mm (300 dpi), rewind, LTS, disp. (colour), RTC, Ethernet, multi-IF
Industrial label printer, thermal transfer, 12 dots/mm (300 dpi), media width (max.): 120 mm, print width (max.): 110 mm, speed (max.): 300 mm/s, Ethernet (10/100 Mbit), multi-interface (RS232, USB), RAM: 256 MB, Flash: 512 MB, rewinder, Label Taken Sensor, display (colour), real time clock