Accessories for Zebra WT41N0-T2H28ER
View the whole WT41N0 Wearable Terminal Series range
WT41N0-T2H28ER WT41N0 Wearable Terminal USB, BT, Wi-Fi, WEC 7
Brand: Zebra
MPN: WT41N0-T2H28ER
WT41N0-T2H28ER
Zebra WT41N0 - Wearable Computer
PWR-BGA12V108W0WW
PWR-BGA12V108W0WW Power Supply
Brand: Zebra
MPN: PWR-BGA12V108W0WW
GTIN: 5711783383161
Ready To Dispatch
Zebra power supply for 5 slot cradle - AC input: 100-240V, 2.8A, DC output: 12V, 9A, 108W