Accessories for Star TSP654U-24-GRY
View the whole TSP654 Low Cost Receipt Printer range
TSP654U-24-GRY TSP654 Low Cost Receipt Printer
Brand: Star
MPN: TSP654U-24-GRY
TSP654 Low Cost Receipt Printer (TSP654U-24-GRY)
TSP654 Low Cost Receipt Printer - 80mm Wide Paper, 24VDC, Cutter, USB, Charcoal Grey Case (Please note power supply not included. PS60 required, see accessories below)
Please Call
Star Micronics - Power Supply PS60 110-240V PSU 24V 2A Output