TSP654E-24 TSP654 Low Cost Receipt Printer
Brand: Star
MPN: TSP654E-24
TSP654 Low Cost Receipt Printer (TSP654E-24)
TSP654 Low Cost Receipt Printer - 80mm Wide Paper, 24VDC, Cutter, Ethernet (Please note power supply not included. PS60 required, see accessories below)
Please Call
Star Micronics - Power Supply PS60 110-240V PSU 24V 2A Output