TSP654C-24 TSP654 Low Cost Receipt Printer
Brand: Star
MPN: TSP654C-24
TSP654 Low Cost Receipt Printer (TSP654C-24)
TSP654 Low Cost Receipt Printer - 80mm Wide Paper, 24VDC, Cutter, Centronics (Please note power supply not included. PS60 required, see accessories below)
09990641 Kitchen BUZZER 104S120LFA
Brand: Star
MPN: 09990641
GTIN: 5711045984051
Ready to Dispatch
Star Kitchen buzzer for Star thermal printers
39594002 Kitchen Buzzer
MPN: 39594002
GTIN: 4951319126829
Please Call
The Star Kitchen Buzzer connects directly the the RJ11 port on the back of the printer.
The buzzer sounds when a print job is sent to the printer.
PS60
PS60 Micronics - Power Supply
MPN: PS60
Please Call
Star Micronics - Power Supply PS60 110-240V PSU 24V 2A Output