Accessories for Cognitive LBT42-2043-023R
View the whole Blaster Advantage LX TT 4.2 Label Printer range
LBT42-2043-023R Blaster Advantage LX TT 4.2 Label Printer
Brand: Cognitive
MPN: LBT42-2043-023R
Cognitive - Advantage 4.2 TT LX Printer (LBT42-2043-023R)
Advantage LX Label Printer - Thermal Transfer, 4.2" Print Width, 200dpi, 4MB, 3ips, 230VAC, Serial (DB9) / Parallel (Centronics)
Image Coming Soon
60-71-01-0048-01 Power Supply for Blaster (Advantage)
Brand: Cognitive
MPN: 60-71-01-0048-01
Please Call
Power Supply for Blaster (Advantage) - 115VAC Input, 60W / 19VAC Output
Image Coming Soon
60-71-01-0048-03 Power Supply for Blaster (Advantage)
MPN: 60-71-01-0048-03
Please Call
Power Supply for Blaster (Advantage) - 100VAC Input, 60W / 19VAC Output
60-71-01-004805 Power Supply for Advantage (Blaster)
Power Supply for Advantage (Blaster) - 230VAC Input, 60W / 19VAC Output
60-77-14-0076-01 Wristband Tray for 2.4
Wristband Tray - Supports 1" Wide Label Roll for 2.4" DT/TT Blaster (Advantage)
60-77-14-0080-01 Wristband Tray for 2.4
Wristband Tray - Support 3/4" Wide Label Roll for 2.4" DT/TT Blaster (Advantage)