ET51AE-W12E ET51 8.4-Inch Enterprise Tablet Computer - Win 10 IoT Enterprise
Brand: Zebra
MPN: ET51AE-W12E
GTIN: 5704174887720
ET51AE-W12E
Zebra ET51 8.4-Inch Windows Enterprise Tablet Computer
PWR-BGA12V108W0WW
PWR-BGA12V108W0WW Power Supply
Brand: Zebra
MPN: PWR-BGA12V108W0WW
GTIN: 5711783383161
Ready To Dispatch
Zebra power supply for 5 slot cradle - AC input: 100-240V, 2.8A, DC output: 12V, 9A, 108W