CN80-L0N-2EC120E CN80 Android Rugged Mobile Computer - 2D ER - 40 Key QWERTY
Brand: Honeywell
MPN: CN80-L0N-2EC120E
CN80-L0N-2EC120E
Honeywell CN80 Handheld Rugged Mobile Computer, 2D, ER, BT, Wi-Fi, QWERTY, ESD, PTT, GMS, Android
2D, imager (extended range), keypad (QWERTY, 40 keys), ESD, Cam (13MP, auto-focus), Push to talk, 10.7 cm (4.2''), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), audio, Micro SD-Slot, 854x480 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 3 GB, Flash: 32 GB, Android (7.1), IP65, IP67
CN80-VD-SRH-0
CN80-VD-SRH-0 CN80 Vehicle charging/transmitter cradle, USB Host, RS232
Brand: Honeywell
MPN: CN80-VD-SRH-0
GTIN: 5706998795458
Please Call
Honeywell vehicle charging/transmitter cradle, USB, RS232
incl.: vehicle power supply
fits for: CN80
CN80-VD-WL-0
CN80-VD-WL-0 CN80 Vehicle Wireless Charging Station
MPN: CN80-VD-WL-0
Please Call
Honeywell Vehicle charging station, wireless charging
incl.: vehicle power supply
fits for: CN80
Mounting kit and power cables sold separately. The dock supports direct connection to 12 VDC or 24 VDC