CN80-L0N-2EC120E CN80 Android Rugged Mobile Computer - 2D ER - 40 Key QWERTY
Brand: Honeywell
MPN: CN80-L0N-2EC120E
CN80-L0N-2EC120E
Honeywell CN80 Handheld Rugged Mobile Computer, 2D, ER, BT, Wi-Fi, QWERTY, ESD, PTT, GMS, Android
2D, imager (extended range), keypad (QWERTY, 40 keys), ESD, Cam (13MP, auto-focus), Push to talk, 10.7 cm (4.2''), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), audio, Micro SD-Slot, 854x480 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 3 GB, Flash: 32 GB, Android (7.1), IP65, IP67
856-065-004 Industrial-Grade Micro-SD Card - 1 GB
Brand: Honeywell
MPN: 856-065-004
GTIN: 0854587184604
Please Call
Industrial-Grade Micro-SD Card
Micro-SD card, 1 GB, AF1GUDI, ROHS
856-065-005 Industrial-Grade Micro-SD Card - 2 GB
MPN: 856-065-005
GTIN: 5715063647219
Please Call
Industrial-Grade Micro-SD Card
Micro-SD card, 2 GB, AF1GUDI, ROHS
856-065-006 Industrial-Grade Micro-SD Card - 4 GB
Micro-SD card, 4 GB, AF1GUDI, ROHS
856-065-007 Industrial-Grade Micro-SD Card - 8 GB
Micro-SD card, 8 GB, AF1GUDI, ROHS
9000313PWRSPLY
9000313PWRSPLY Power Supply DC/DC for 50 VDC to 150 VDC trucks, 60W
MPN: 9000313PWRSPLY
Honeywell Power Supply For connection of vehicle dock to forklift power systems operating on 50 VDC to 150 VDC, 60 W, 12 VDC output. Use on vehicles with greater than 48 VDC power