ADP-35M-QDCBL1-01
Zebra ADP-35M-QDCBL1-01 3.5mm to Quick Disconnect (QD) Adapter Cable
Brand: Zebra
MPN: ADP-35M-QDCBL1-01
Please Call
Zebra 3.5mm to Quick Disconnect (QD) Adapter Cable
3.5MM Quick Disconnect Headset Adapter Cable. Connects headsets with Quick Disconnect connector to devices with a standard 3 pole 3.5mm barrel jack connector.
Required Accessories
Zebra ADP-35M-QDCBL1-01 3.5mm to Quick Disconnect (QD) Adapter Cable is suitable for the following products: