PWR-BUA5V16W0WW
Zebra PWR-BUA5V16W0WW Level VI AC/DC Power Supply (Brick)
Brand: Zebra
MPN: PWR-BUA5V16W0WW
GTIN: 5656565656562
Ready To Dispatch
Zebra Level VI AC/DC Power Supply (Brick) - AC Input: 100-240V, 0.6A - DC Output: 5.4V, 3A, 16W