PWR-BGA24V150W1WW
Zebra PWR-BGA24V150W1WW Power Supply for Connect Cradle (Point of Sale)
Brand: Zebra
MPN: PWR-BGA24V150W1WW
Please Call
Zebra Power Supply for Connect Cradle (Point of Sale)
Level VI AC/DC Power Supply Brick. AC Input: 100-240V, 2.0A. DC Output: 24V, 6.25A, 150W.