Accessories for Honeywell PM45CA1200030210
View the whole PM45C Industrial Label Printer range
PM45CA1200030210 PM45C - Direct Thermal - 203 DPI - Touch - Peeler - Wi-Fi
Brand: Honeywell
MPN: PM45CA1200030210
PM45CA1200030210
Honeywell PM45C, 8 dots/mm (203 dpi), peeler, disp., USB, USB Host, RS232, BT, Ethernet, Wi-Fi
1-110501-00 Cleaning card 4.5 x 6inch - Pack of 25
Honeywell Cleaning card
Cleaning card, 4.5" x 6''
MPN: 321-576-004
GTIN: 5052217051691
Honeywell PM45 / PM45C Platen Roller
50180236-001 PM45 / PM45C 203 DPI Printhead Assembly - 4 inch
Honeywell PM45 / PM45C 203 DPI Printhead Assembly - 4 inch
Also Available 203-972-001 - KIT, CORE 3 INCH (3 inch adapter (3´ Dolly))