Accessories for Honeywell PM45CA1000030210
View the whole PM45C Industrial Label Printer range
PM45CA1000030210 PM45C - Long Door - Direct Thermal - 203 DPI - Touch - Rewind - LTS
Brand: Honeywell
MPN: PM45CA1000030210
GTIN: 5715063790755
PM45CA1000030210
Honeywell PM45C, long door, 8 dots/mm (203 dpi), rewind, LTS, disp., USB, USB Host, RS232, Ethernet
1-110501-00 Cleaning card 4.5 x 6inch - Pack of 25
Honeywell Cleaning card
Cleaning card, 4.5" x 6''
Honeywell PM45 / PM45C Platen Roller
50180236-001 PM45 / PM45C 203 DPI Printhead Assembly - 4 inch
Honeywell PM45 / PM45C 203 DPI Printhead Assembly - 4 inch
Also Available 203-972-001 - KIT, CORE 3 INCH (3 inch adapter (3´ Dolly))