Accessories for Zebra K-MC2180-CS12E-CD2
View the whole MC2100 Series Mobile Computer - CE range
K-MC2180-CS12E-CD2 MC2180, 1D, USB, BT, Wi-Fi, num., kit (USB)
Brand: Zebra
MPN: K-MC2180-CS12E-CD2
K-MC2180-CS12E-CD2
Zebra MC2180, 1D, USB, BT, Wi-Fi, num., kit (USB)
UK
50-16000-219R
50-16000-219R AC Line Cord - UK
Brand: Zebra
MPN: 50-16000-219R
GTIN: 5656565656562
Ready To Dispatch
Zebra UK AC line cord
  • Length: 1.8m
  • Three wire
  • Grounded BS1363 plug
  • Applicable with: Zebra power supplies
  • UK
CBL-DC-382A1-01
CBL-DC-382A1-01 DC line cord
MPN: CBL-DC-382A1-01
GTIN: 5656565656562
Ready to Dispatch
Zebra DC line cord
  • Zebra power supply sold separately (PWR-BGA12V108W0WW)
CBL-DC-388A1-01
CBL-DC-388A1-01 DC Line Cord
MPN: CBL-DC-388A1-01
Zebra DC Line Cord
  • Order separately: Power supply (PWR-BGA12V50W0WW)
PWR-BGA12V108W0WW
PWR-BGA12V108W0WW Power Supply
MPN: PWR-BGA12V108W0WW
Zebra power supply for 5 slot cradle - AC input: 100-240V, 2.8A, DC output: 12V, 9A, 108W