Accessories for Zebra ET60WW-0S6DPS00A0-00
View the whole ET60W / ET65W Rugged Windows Business Tablets range
ET60WW-0S6DPS00A0-00 ET60W Rugged Tablet - Windows 11 Pro - 16GB - No Scanner
Brand: Zebra
MPN: ET60WW-0S6DPS00A0-00
ET60WW-0S6DPS00A0-00
Zebra ET60 Windows, 25,7cm (10,1''), USB, USB-C, BT, Wi-Fi, NFC, SSD, Win. 11 Pro, RB
450083 DC converter - Forklifts 9 - 60V
Please Call
Zebra POWER, DC TO DC CONVERTER 9-60V IN 13.2V 4.54A OUT