CN80-L0N-1MC120E CN80 Android Rugged Mobile Computer - 2D - 23 Key Numeric
Brand: Honeywell
MPN: CN80-L0N-1MC120E
GTIN: 5706998281326
CN80-L0N-1MC120E
Honeywell CN80 Handheld Rugged Mobile Computer, 2D, BT, Wi-Fi, num., ESD, PTT, GMS, Android
226-109-003 Power Cable, Dock to Fuse Block RoHS
Brand: Intermec
MPN: 226-109-003
GTIN: 5052180059731
Ready To Dispatch
Honeywell Power Cable, Dock-to-Fuse Block
A 182.9 cm (72 in) power cable with spade lugs and 3-pin connector for connection of Mobile Base to fuse block or similar connection point. Supports input voltage of 12–30V DC.
321-576-004 USB-A to USB-B Cable
Brand: Honeywell
MPN: 321-576-004
Ready To Dispatch
Note: This USB cable ships standard with each Honeywell printer.
50121667-001 Quad Battery Charger Power Supply 12V 7A
Honeywell Replacement 84 W 12V 7A power supply for use with quad battery charger.
Requires country-specific IEC C13 AC Power Cord) ordered separately
50130570-001 USB power adaptor - US, UK, EU, & AU
Honeywell USB power adaptor, 5 V, 2 A
Fits for: ScanPal EDA50 / EDA50hc / CN80, included: plugs (US, UK, EU, AU),
Order separately: USB cable
50138169-001 Cigarette lighter power adapter, 1.8 m
Honeywell cigarette lighter power adapter
Cigarette lighter power adapter, 1.8 m,
fits for: CN80 charging station, CN80 vehicle charging/transmitter cradle
UK
77900507E
77900507E C13 Type Power Cord - UK
MPN: 77900507E
Honeywell C13 Power cord, UK, IEC320-C13, 2.5 m (8.2 ft)
EU
77900508E
77900508E C13 Type Power Cord - EU
MPN: 77900508E
Honeywell C13 Power cord, Europe, IEC320-C13, 2.5 m (8.2 ft)
805-611-001 Vehicle Holder Mounting Kit
Honeywell Mounting Kit, for Honeywell Vehicle Holders
9000311PWRSPLY
9000311PWRSPLY PSU DC/DC 9 - 60V Trucks 60W
MPN: 9000311PWRSPLY
Honeywell Power option: For connection of vehicle dock to forklift power systems operating on 9 VDC to 60 VDC, 60 W, 12 VDC output. Use on vehicles with greater than 24 VDC power