PWR-BGA24V78W7WW
Zebra PWR-BGA24V78W7WW Power Supply for ZEC500
Brand: Zebra
MPN: PWR-BGA24V78W7WW
Ready To Dispatch
Zebra Power Supply for ZEC500
AC Input: 100-240V, DC Output: 24V, 3.25A, 78W