BTRY-ET4X-10IN1-01
Zebra BTRY-ET4X-10IN1-01 ET40 / ET45 Replacement Internal Battery for 10inch Tablets
Brand: Zebra
MPN: BTRY-ET4X-10IN1-01
Ready To Dispatch
Zebra Spare/Replacement Internal Battery for 10” Tablets
Field Replaceable Internal Battery for 10” ET4X tablets. Rechargeable Li-Ion 3.87V 7600mAh 29.41Wh.
• Internal Battery charges only when inside the tablet.
Zebra BTRY-ET4X-10IN1-01 ET40 / ET45 Replacement Internal Battery for 10inch Tablets is suitable for the following products: