MG112010-000 Magellan 1100i Scanner Only - Trigger - 1D - Black
Brand: Datalogic
MPN: MG112010-000
Datalogic - Magellan 1100i Barcode Scanner (MG112010-000)
Datalogic Magellan 1100i
11-0114 Black 3inch Riser Stand with Tilt Adjustment and Fixed Mounting Holes
Brand: Datalogic
MPN: 11-0114
GTIN: 5711045316388
Ready To Dispatch
Datalogic Black 3" Riser Stand with Tilt Adjustment and Fixed Mounting Holes
EU
11-0388 Power Supply Kit EU
MPN: 11-0388
GTIN: 3609740077043
Ready To Dispatch
Power Supply Kit - 5V AC/DC, 120V, Europe Plug
8-0751-02 RS232 DB9S 12' Straight Cable
Datalogic RS232 DB9S 12' Straight Cable
8-0751-03 RS232, 9D, S, External Power 12' Straight Cable
Datalogic RS232, 9 pin D-type, S, External Power 12' Straight Cable
Datalogic - 3
Datalogic Grey 3" Riser Stand with Tilt Adjustment and Fixed Mounting Holes
Datalogic - Fixed Mounting Plate, Black
11-0116 Black Fixed Mounting Plate
Please Call
Black Fixed Mounting Plate
11-0117 Grey Fixed Mounting Plate
Please Call
Grey Fixed Mounting Plate
11-0143 9inch Flexible Gooseneck Stand - Black
Datalogic Black 9" Flexible Gooseneck Stand
11-0160 9inch Flexible Goose neck Stand
Datalogic Grey 9" Flexible Goose neck Stand
UK
11-0389 Power Supply Kit UK
Power Supply Kit - 5V AC/DC, 240V, UK Plug
8-0734-10 USB Series A POT 6.5ft (2M) Cable
Datalogic USB Series A POT 6.5ft (2M) Cable
8-0734-16 USB, POT, 12' Coiled Cable
Datalogic USB, POT, 12' Coiled Cable
8-0736-80 RS232 9D S External POwer 12' Coiled Cable
RS232 9 pin D-type S External Power 12' Coiled Cable