Accessories for Zebra GX43-102721-150
View the whole GX430t Thermal Transfer Desktop Printer range
GX43-102721-150 GX430t Thermal Transfer Desktop Printer
Brand: Zebra
MPN: GX43-102721-150
GX43-102721-150
Zebra GX430t - Thermal Transfer Desktop Printer - 300 dpi - 12 dot/mm - Max Print Width: 104mm - Max Print Speed: 102 mm/s (4 ips) - Media Handling: Peeler - UK and Euro Power Cords - Serial, USB, 802.11b/g - LCD Display - 8 MB SDRAM / 64 MB Flash - Adjustable Black Line Sensor - Real Time Clock - EPL and ZPL firmware
105950-035 Print Head Cleaning Pens pack of 12
Brand: Zebra
MPN: 105950-035
GTIN: 5711045363887
Ready To Dispatch
Print Head Cleaning Pens pack of 12.
48766-001 ZBI 2.0 Enablement Kit (1 printer)
MPN: 48766-001
Ready To Dispatch
Zebra ZBI 2.0 Enablement Kit (1 printer)
G105850-003
G105850-003 Serial Interface Cable - 6' (DB-9 to DB-9)
MPN: G105850-003
GTIN: 5712505154069
Zebra Serial Interface Cable - 6' (DB-9 to DB-9)
G105950-054
G105950-054 Serial Interface Cable
MPN: G105950-054
Zebra Serial Interface Cable - 6' (DB-9 to DB-9) Null Modem
105850-001 Parallel Interface Cable - 6'
Please Call
Zebra Parallel Interface Cable - 6'
105850-006 USB Interface Cable 1.5m (A to B)
Please Call
Zebra USB Interface Cable 1.5m (A to B)
105934-054 Power Supply, 100W C13 with UK & Euro Cords
Zebra GX Series Power Supply, 100W C13 with UK & Euro Cords